فروش اینترنتی لوازم و آلات موسیقی :نمایندگی و واردات کاملا تخصصی باغلاما-دیوان از ترکیه از مبتدی تا حرفه ای و تولید تار و کمانچه حرفه ای آذربایجانی و قوپوز ساز عاشقی آذربایجان و سنتور های مورد تایید اساتید. گیتار الکتریک و کلاسیک های حرفه ای و مبتدی, ویولن ,تار , سه تار ،تنبور، عود های حرفه ای و نیمه حرفه ای ,دایره , ساز دهنی , دف و ....سی دی های صوتی و تصویری و آموزشی -کتب تخصصی آموزشی(عمده خرده)فروش انواع نرم افزارهای تخصصی موسیقی و مینوس(آهنگ بدون صدای خواننده

نظرسنجی
طراحی سایت چگونه می باشد؟

Ajax Loader
  • images/adv/sm4821146IMG_1842.jpg
  • images/adv/sm48217370e11bc9f281db7c41a7a2cfc50583724_1283761902.jpg
نحوه تحویل کالا

ضوابط و قوانین نحوه تحویل کالا
حمل سفارشات خریداران "تارکمان"، همه از طریق سیستمهای پستی رسمی (و در شرایط خاص توسط باربریهای مجاز) صورت میپذیرد.
استفاده از خدمات مجموعه های پستی با توجه به مقصد نهایی سفارش، متفاوت است.
سفارشات به مقصد تبریز، از طریق پیک بادپا و یا اسنپ باکس صورت میپذیرد. کلیه سفارشات آماده ارسال، در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 13 و پنجشنبه ها تا ساعت 12 به این شرکت تحویل و حداکثر طی "یک روز کاری" به دست خریداران محترم خواهد رسید. بدیهی است در روزهای تعطیل رسمی، تحویل سفارش به اولین روز کاری پس از تعطیلات موکول خواهد شد.

هر یک از سفارشات تحویل شده به "بادپا" دارای کد بارنامه بوده که با استفاده از آن ،از طریق شماره تلفن 35555201 شرکت بادپا ، میتوان از آخرین موقعیت ارسال سفارش اطلاع حاصل کرد.

به محض تحویل کالا به "بادپا"، علاوه بر ثبت این کد در سفارش مشتری بر روی سایت تارکمان، مراتب توسط پست الکترونیک به اطلاع مشتری خواهد رسید.

در سیستم توزیع سفارشات تبریز، مطابق با رویه جاری تمامی سیستمهای حمل مرسولات، متاسفانه امکان تعیین ساعت دقیق تحویل سفارش مشخص نمیباشد ولی با استفاده از رهگیری مرسوله بادپا، تاریخ مراجعه و تحویل سفارش قابل تشخیص خواهد بود.
تمامی سفارشات به مقصد شهرستانها نیز از طریق "شرکت پست جمهوری اسلامی ایران"، "شرکت تیپاکس" و یا باربریهای مجاز انجام میشود.
کلیه سفارشات آماده ارسال، در طول هفته از شنبه تا پنجشنبه به صورت روزانه به شرکتهای اشاره شده تحویل میگردد. بدیهی است زمان تحویل کالا به خریداران محترم در ارتباط مستقیم با موقعیت جغرافیایی شهرستان مقصد و اولویت بندی ارسال سفارشات توسط شرکتهای مذکور است.

هر یک از سفارشات شهرهای دیگر، تحویل شده به " شرکت پست جمهوری اسلامی ایران "، دارای کد مرجع 20 رقمی بوده که با استفاده از آن در بخش "رهگیری" سایت "شرکت پست" به نشانی www.post.ir، میتوان از آخرین موقعیت سفارش اطلاع حاصل کرد.
در خصوص سفارشات تحویلی به شرکت "تیپاکس"، این کد دارای 6 رقم بوده که به صورت اس ام اس به طرفین ارسال میشود . در صورت تماس تلفنی به دفتر "تیپاکس" مقصد ، نیز میتوان از موقعیت محموله اطلاع حاصل کرد.

خریدار میتواند در توضیحات فرم خرید نحوه ارسال را خود نیز درج کند . در غیر این صورت مرکز تارکمان به صلاحیت خریدار با در نظر گرفتن هزینه و آسیب پذیری محصول روش ارسال را خود انتخاب خواهد کرد.

به محض تحویل کالا به شرکتهای "پست" یا "تیپاکس"، کد رهگیری مربوطه در سفارش مشتری بر روی سایت "تارکمان"(موجود در بخش "حساب کاربری") ثبت خواهد شد. علاوه بر این، اطلاعات اشاره شده توسط پست الکترونیک به اطلاع مشتری خواهد رسید.در صورت درج شماره پیام رسان ها رسید ارسال از طریق پیام رسان های رایج نیز قابل ارسال میباشد.
در خصوص ارسال کالا توسط شرکتهای باربری نیز مراتب توسط کارشناسان فروش تارکمان به صورت تلفنی یا به صورت پست الکترونیک یا پیامرسان های درج شده در ثبت نام به اطلاع خریدار خواهد رسید.
فقط سفارشات ارسال شده توسط تیپاکس و پست بیمه خواهند شد لذا به هنگام تحویل سفارش از سالم بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید ، چنانچه آسیب دیده باشد از تحویل و باز کردن بسته خودداری نمایید تا سفارش برگشت داده شود. محض رسیدن بسته ارسالی به مرکز تارکمان پس از تعویض سفارش مجدد ارسال خواهد شد.
اگر بعد از تحویل ، آسیب دیده گی سفارش اطلاع داده شود، مرکز موسیقی تارکمان در قبال آسیب دیده گی مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود.

تارکمان جز در ارسال با تیپاکس به هر مبلغی و با پست تا مبلغ سی صد هزار تومان مسئولیتی در قبال سالم رسیدن سفارشات بر عهده ندارد.

اطلاعات تماس
آدرس فروشگاه مرکزی آذربايجان شرقي / تبريز / فلکه دانشگاه برج بلور طبقه زیرهمکف پشت پله برقی پلاک 37
33351695 41 98+

info@tarkaman.com
تمامی حقوق وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین تارکمان می باشد.