فروش اینترنتی لوازم و آلات موسیقی :نمایندگی و واردات کاملا تخصصی باغلاما-دیوان از ترکیه از مبتدی تا حرفه ای و تولید تار و کمانچه حرفه ای آذربایجانی و قوپوز ساز عاشقی آذربایجان و سنتور های مورد تایید اساتید. گیتار الکتریک و کلاسیک های حرفه ای و مبتدی, ویولن ,تار , سه تار ،تنبور، عود های حرفه ای و نیمه حرفه ای ,دایره , ساز دهنی , دف و ....سی دی های صوتی و تصویری و آموزشی -کتب تخصصی آموزشی(عمده خرده)فروش انواع نرم افزارهای تخصصی موسیقی و مینوس(آهنگ بدون صدای خواننده

نظرسنجی
طراحی سایت چگونه می باشد؟

Ajax Loader
  • images/adv/sm4821146IMG_1842.jpg
  • images/adv/sm48217370e11bc9f281db7c41a7a2cfc50583724_1283761902.jpg
ضوابط و قوانین


شرایط و ضوابط سفارش کالا
استفاده شما از فروشگاه اینترنتی تارکمان و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل و اطلاع کامل از بخش قواننین و مقررات تلقی می گردد:
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی تارکمان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه اینترنتی تارکمان به مرکز موسیقی تارکمان متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه اینترنتی تارکمان فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین تارکمان امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش، "تماس با ما" با ما تماس بگيريد. نقل قول از محتويات پایگاه تارکمان برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی تارکمان ترجمه مطالب مربوطه از سایتهای معتبر خارجی است. فروشگاه اینترنتی تارکمان هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی پذیرا نیست و خود را به روزآند سازی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می داند.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی تارکمان مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی تارکمان هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.
فروشگاه اینترنتی تارکمان هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در تارکمان شکل می گیرد، پذیرا نیست.

تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی تارکمان با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. فروشگاه اینترنتی تارکمان هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.

تمام شرایط و خدمات فروشگاه اینترنتی تارکمان برمبنای آخرین سیاستهای این پایگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار پایگاه مندرج می گردد.

ارتباط فروشگاه اینترنتی تارکمان با کاربران فقط از طریق www.tarkaman.com و شماره های تماس در سایت بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. فروشگاه اینترنتی تارکمان به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.


© کليه حقوق محفوظ است.1385 هجری خورشیدی
ارتباط مستقيم با کاربران
فروشگاه اینترنتی تارکمان به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با پر کردن و ارسال این فرم به اطلاع ما برسانید.

ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با ما برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.
شرایط و خدمات فروش
از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی تارکمان ، مرکز موسیقی تارکمان، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند .
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی تارکمان درج نموده است.
فروشگاه اینترنتی تارکمان به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
خدمات پس از فروش
شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که فروشگاه اینترنتی تارکمان خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.برای تعویض کالا بخش ارجاع و تعویض کالا را مطالعه فرمایید.

به علت نوسانات موجود در بازار قیمت ها بروز نمی باشند و کاربر قبل از خرید باید قیمت اقلام مورد نظر را با فروشگاه چه از طریق پیام رسانهای رایج و چه به صورت تلفنی چک کند.در غیر اینصورت در صورت عدم توافق طرفین معامله فسخ شده و مبلغ واریزی به حساب خریدار عودت داده خواهد شد.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی تارکمان درج شده و فروشگاه اینترنتی تارکمان به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود

اطلاعات تماس
آدرس فروشگاه مرکزی آذربايجان شرقي / تبريز / فلکه دانشگاه برج بلور طبقه زیرهمکف پشت پله برقی پلاک 37
33351695 41 98+

info@tarkaman.com
تمامی حقوق وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین تارکمان می باشد.