فروش اینترنتی لوازم و آلات موسیقی :نمایندگی و واردات کاملا تخصصی باغلاما-دیوان از ترکیه از مبتدی تا حرفه ای و تولید تار و کمانچه حرفه ای آذربایجانی و قوپوز ساز عاشقی آذربایجان و سنتور های مورد تایید اساتید. گیتار الکتریک و کلاسیک های حرفه ای و مبتدی, ویولن ,تار , سه تار ،تنبور، عود های حرفه ای و نیمه حرفه ای ,دایره , ساز دهنی , دف و ....سی دی های صوتی و تصویری و آموزشی -کتب تخصصی آموزشی(عمده خرده)فروش انواع نرم افزارهای تخصصی موسیقی و مینوس(آهنگ بدون صدای خواننده

نظرسنجی
طراحی سایت چگونه می باشد؟

Ajax Loader
  • images/adv/sm4821146IMG_1842.jpg
  • images/adv/sm48217370e11bc9f281db7c41a7a2cfc50583724_1283761902.jpg
ارجاع و تعویض کالا

مرجوع کردن یا لغو سفارشات تنها در شرایطی مقدور میباشد که سفارش مشتری ارسال نشده باشد .

اگر سفارش خریدار بسته بندی شده باشد و سپس درخواست لغو خرید داده شود در این صورت هزینه بسته بندی و انتقال وجه مشتری به حساب ایشان ، از مبلغ واریز شده کسر خواهد شد و مبلغ باقی مانده در طول یک روز کاری به خریدار پرداخت خواهد شد.

تعویض سفارش ارسال شده تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول دارای اشکال فنی بوده و یا در حین ارسال ( شیوه ارسالی که مسئولیت سالم رسیدن آن با تارکمان میباشد) آسیب دیده باشد ، که در این صورت هزینه های ارسال مجدد بر عهده تارکمان میباشد.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد با پرداخت هزینه های معمول،سفارش را فسخ نماید.


در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر صورت نگیرد، خریدار حق مطالبهء مبلغ واریز شده را خواهد داشت.
سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.


هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اینترنتی تارکمان اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت فروشگاه اینترنتی تارکمان رگلاژ و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از 24 ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.


در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه عمومی تبریز محل عقد صالح می باشد.

اطلاعات تماس
آدرس فروشگاه مرکزی آذربايجان شرقي / تبريز / فلکه دانشگاه برج بلور طبقه زیرهمکف پشت پله برقی پلاک 37
33351695 41 98+

info@tarkaman.com
تمامی حقوق وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین تارکمان می باشد.